ЧОМУ ХМІЛЬНИК НІЯК НЕ МОЖЕ ПОЗБУТИСЯ ПАМ’ЯТОК РАДЯНСЬКОГО МИНУЛОГО?

Переглядів:4 239

Попри те, що «закон про декомунізацію» було прийнято ще в 2015 році, курортний Хмільник ніяк не може позбутися пам’яток радянського минулого.

Підтвердженням цього є здоровенна стела з зображенням будьонівця, яка бовваніє в самому центрі міста, поряд з адміністративними будівлями.

Нещодавно там почалися роботи з встановлення пам’ятного знаку героям Небесної сотні, але будьонівця, скоріш за все, планують залишити на своєму місці.

Громадська організація «ПРАВО» звертається до міської влади та просить переглянути власну політику щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Також, зважаючи на те, що це не поодинокі випадки нехтування виконанням закону в місті, зважаючи на те, що «прізрак комунізму» до цих пір бродить Хмільником, громадська організація «ПРАВО» оголошує акцію «Полювання на привидів комунізму».

Кожен, хто має фотоапарат, може сфотографувати якусь пам’ятку радянської епохи, що не встигли змінити чи знищити: пам’ятник, назву вулиці, будь-яких радянських символів тощо. Іншими словами все, що так чи інакше має відношення до радянської доби та не було прибрано на виконання закону. Всі матеріали буде проаналізовано та направлено на розгляд комісії, що діє при міськвиконкомі та мала б опікуватися декомунізацією Хмільника.

Фото можна надсилати на електронну адресу: pravo.ngo@gmail.com

Прохання додавати короткий опис, щоб було зрозуміло, де зроблено фото.

Leave a Reply

24 Коментарі до "ЧОМУ ХМІЛЬНИК НІЯК НЕ МОЖЕ ПОЗБУТИСЯ ПАМ’ЯТОК РАДЯНСЬКОГО МИНУЛОГО?"

Мік

А історію варто пам”ятати!

Veronika

пам”ятати і поклонятися- дві різні речі!

Партизан

може пора вже почути і думку громади, а не тільки ‘експертів’ ГО’Право’.Адже це памятник не конкретній особі радянського періоду, а цілій епосі нашого життя.

Стажор

Але а усьому цьом винен Редчик!!!
Чому він не виконав вимоги закону?
Притягнути його до відповідальності негайно!!!

Сrazy Dog

Якщо чесно даний пам’ятник особисто мені нічим очі не коле… Мені цікаво пане Віталій чому Ви так активно не приймали участь коли скидали пам’ятники леніну а лише стояли осторонь та спостерігали?

Сергій

Віталій в цей час хотів це зробити гуманним способом. Почекали б трішки,то зняли б того Лєніна і не було б проблем.

Віталій

От і мені цікаво якщо скинули Леніна от і цей пам’ятник прибрати треба було би закон для всіх один

Володимир

Якось усе однобоко, потрібно забрати та зруйнувати “хрущовки”, бараки, склади, школи та санаторії, забрати квартири, видані при комуністах, зруйнувати все та побудувати своє… Якось так виходить

Волонтер

Як намене я би цей памятник переніс і поставив його біля Меморіалу воїнам-хмільничанам, загиблим у Другій світовій війні, там якраз є місце для нього і ніхто би не говорив що ми памятника не хочимо викинути ітд.

Гость

Ви помітили памятник, а коли писали наступну замітку про кирниці то згадали вулицю Комсомольську, Куйбишева, Червоного Козацтва. То чому Ви не помічаєте свої помилки??????

Партизан

вчора проходив повз памятник, хмільничанам загиблим на фронтах ВВВ на площі Перемоги, і звернув увагу, що на каска і безкозирках знаходиться символ комуністичного минулого ‘красная звєзда’. Віталію, що робити, демонтувати повністю чи обмежитись тільки головними уборами?

Таня

А хіба те , що написане в законі завжди правильно? Краще б за корупцією та рівнем безробіття так дивились , як за декомунізацією!!! Давайте тоді, коли влада знову зміниться знищимо все, що зробила стара і так по кругу?! І так в Хмільнику немає що подивитися , то щей хочуть зруйнувати те, що є!!!

Тарас
Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz