ФУТБОЛІСТИ ВИСЛОВИЛИ «ПОДЯКУ» МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Переглядів:1 055

Як повідомив невідомий дописувач, в Хмільнику, на дошках оголошень, з’явилися оголошення, в яких футболісти «подякували» міському голові за «сприяння» в розвитку місцевого спорту.

Ось сама «подяка»:

dd71ca7e6cbbd53dcd3f1648f58ce40a-full

Leave a Reply

5 Коментарі до "ФУТБОЛІСТИ ВИСЛОВИЛИ «ПОДЯКУ» МІСЬКОМУ ГОЛОВІ"

Elena Cherny

Бабюк роками збивав гроші з усіх команд футбольних, всі платили бабюку з радістю в його особистий карман- він жеж бідненький, а тепер хтось інший їх оббирає! Сміх і гріх!

Йо

Не сміх і гріх, а корупція в ” чистом виде” під самим носом!

Ігрок

Платили не з радістю, а для того, щоб пограти. Коли немає альтернативи іншого нормального залу таких розмірів, то що залишається робити, якщо інакше не пускають в зал.

names for cats D

Від імені керівництва та громади міста Козятина висловлюю щиру подяку керівництву ПАТ «Вінницяобленерго» та працівникам структурної одиниці «Козятинські електричні мережі» за оперативне вирішення проблеми та ліквідації наслідків стихійного лиха. Черн?г?вському м ? ському голов ? Олександру Соколову. Обидва ? в?дом? футбол ? сти ?аматори, тож з легко? руки?.чи то пак, з легко? ноги розпочали гру.

Андрій

Цікаво скільки ще Редчик разом з костюмом будуть покривати свого друзяку бабюка??? Які ще потрібні вам шановні кришувальники аргументи?????

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz