ХМІЛЬНИЧАНИ НАВЧАЛИСЯ КОНТРОЛЮВАТИ ВИДАТКИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Переглядів:963

В Хмільнику відбувся другий тренінг присвячений участі громадськості в бюджетному процесі. Участь в заході взяли депутати міської ради, представники громадських організацій та активна громадськість.

Учасники обговорили структуру органів державної влади та місцевого самоврядування, ознайомилися з основними стадіями бюджетного процесу, визначилися з можливостями для громадськості долучитися до формування міського бюджету, а також обговорили форми участі громадськості в процесах прийняття рішень.

Після жвавих дискусій учасникам було презентовано електронні сервіси, які допомагають відслідковувати формування та витрати міського бюджету, зокрема: «Відкритий бюджет», «ProZorro», «Є-Data», «007» та YouControl.

Тренінг відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

Leave a Reply

45 Коментарі до "ХМІЛЬНИЧАНИ НАВЧАЛИСЯ КОНТРОЛЮВАТИ ВИДАТКИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ"

Денис Житник
Денис Житник
Все це добре, але як відомо фінансовий контроль має такі види: попередній, поточний і наступний. За допомогою цих тренінгів можна напевно навчитися поточному і особливо наступному, а от з попереднім виникае проблема. За допомогою цих електроних сервісів напевно можна прослідкувати тільки сам факт руху грошей вже після того як бюджет затверджуеться, тобто у людей може створитися ілюзія що вони все контролюють на які видатки призначено гроші, а потім куди вони реально пішли. Головне у цьому випадку дотриматися процедури і ніяких претензій зі сторони не буде. Та це тільки верхівка айзбергу. Вся собака зарита у тому, які видатки мають бути пріорітетними,… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Читав статтю Шевченка у Життєвих обріях так він говоре по делу,особливо стосовно облаштування парковок, але чомусь у статті не говориться що саме відповіли на його депутатський запит, відповідь була але йому буцім то йому щось не зрозуміло, публікуйте відповідь на форумі… Потім бюджетних грошей на всі дороги навіть центральні не вистачить за один бюджетний рік, а можей не за один, зате у місті вже є побудовані нові дороги і тротуари. Зате Шевченко голосував за великі преміі посадовцям, а стосовно ремонту вулиць про які пише напевно не голосував. Він як депутат мае право внести проект рішення на розгляд ради на ремонт… Читати більше »
Anykey

Бачу що у вас каша в голові, але не можу зрозуміти яка – гречана чи манна.

Денис Житник
Денис Житник

А Ви уважніше почитайте і зрозуміете що описані факти дійсно мали місце, а ще вони між собою взаемоповязані, так що ніякоі каши я не придумував а описав все як є.

Жека

Денис. А ти случайно не Редчик???
Одне діло робити красату біля совбєза, а інше – керувати городом. А тут Редчику ше тре вчитись і вчитись.
Город лише красатою біля мерії не кончається.
Що робиться на окраїнпх города?

Денис Житник
Денис Житник
І знову нова стаття околодька проти Редчика у життєвих обріях. На цей раз він підманув підписатися під нею голів вуличних та будикових комітетів, які зверталися до мера з проханням встановити контейнери для сміття і протягом року мер так і не виконав обіцянок. Тут і постае ряд питань чому урни до цього часу не поставили, хто винний у цьому особисто Редчик чи його заступники чи інші підлеглі, чи виділені цільові кошти з бюджету на закупівлю цих смітєвих баків, чи хтось з міськрадівців погоджував з санстанціею розміщення цих урн на тих вулицях, чи усно чи письмово зверталися голови комітетів до посадовців, чи… Читати більше »
Жека

А нашо дєду Володі Мєльничуку та наука, має гарну пєнсію, то нехай собі отдихає.

Зіна

Бляяяяя, житник то реально сірожа притираний, бо хто того довбня ще буде хвалити…

Денис Житник
Денис Житник
Зіна та Жєка я не друг Редчику, навіть особисто його не знаю і тим більше я не сам Редчик, не хвалю його, а лише констатую факт що він хочь щось намагаеться реально робити завдяки своій досить специфічній мотиваціі (не хапуга, який хоче навести порядок у сфері благоустрою, можливо ще хоче самореалізувати свою дизайнерсько-архітектурно-ландшафтну фантазію) Коли він був директором соцзабезу, то наводив порядок там а коли став мером розпочав реконструкцію центрального парку,тобто робив те що міг знаходячись на своему місті Просто не реально ні фінансово ні організаційно- технічно одночасно навести порядок на всіх вулицях за короткий період на це потрібен певний… Читати більше »
Валентин

Цікава дискусія) Дякую Денису Житнику за доречні коментарі.

Юрій

Ну да Редчик форева, думає хтось. Але це помилка. Прийде ще більш достойніший і царя скине. Ну а далі Редчик піде в совбез. Місце же вакантне. Так багато хто думає. Час покаже все. І всі будуть на місцях які їм предназначені. Це лише політика і нічого більше. Всі хочють їсти. До речі не Редчик ну вже все робить і далеко не зами, а працівники міської ради. От їм і хвала. Пропозиції то хто надає в програми, точно не мер. Це лише власна думка.

Юрій

Забув дописати на рахунок формування бюджету та використання коштів. Щодо ремонту доріг, ліфтів та решти. А саме правильність (законність) ухвалених нормативно-правових актів по яких використовуються бюджетні кошти. То тут працювали не лише працівники міської ради, а й спеціалісти ГО “Право”. Як не прикро міській раді, але вказані спеціалісти завжди тикають їх носом. Це вже як традиція. Тепер все.

Денис Житник
Денис Житник
Пане Юрію можливо Ви Шевченко? ні хто не вічний і Редчик у тому числі, ну який з Редчика цар Ви мене щиро розсмішили, тай думаю не тільки мене…Думаю що Редчик виграе вибори і на слідуючий строк, а потім добуде до пенсіі і піде на відпочинок, а от версія що Редчик тремае для себе місце у соцзабезі малоймовірна, тому що у разі програшу Редчика його новий мер в соцзабез уже не допусте. В даний час всі на свому місті,і роблять свою роботу а от як вони іі роблять це вже інше питання,таке життя. Редчик робить не все це не реально. Роль… Читати більше »
Anonim

Якщо Вам хочеться поспілкуватися з паном Шевченко, то рекомендую Вам переписуватися з ним може для себе щось новеньке взнаєте. А на рахунок царя – да він себе так поводить-). Можете сміятися тільки не занадто бо тиск стрибне. Що будете потім робити. Мені впринципі байдуже хто мер. Головне податки які йдуть у бюджет використовувалися належним чином і на задоволення потреб громади. От і вся істина.

Денис Житник
Денис Житник

От нехай пан Шевченко розкаже щось нове громаді на форумі… Уявляю як Редчик у костюмі Івана Грозного сидячі на троні вимагае криком сісти до нього на коліна молоденькій симпатичній працівниці, а всім підлеглим працівникам чоловікам стати перед ним на коліна на полу.Смилуйся кормилец, не вели казнить вели миловать!

Anonim

Знаєте пане Ви так з точністю все описали:-) Хотілося б цей момент побачити. Напевно помер би зі сміху. На ютубі міліард переглядів би був. Ну Ви і видали. Побільше би такого позитиву…

Денис Житник
Денис Житник

Малята давайте трішки пофантазуемо у окунемося у новорічну казочку. Шевченка ми загримаемо у леніна, Редчика у дзержинського залізного фелікса, околодька у сведлова, Саакашвілі у сталіна, а порошенка у троцького, бо він п..з..д..т. подібно до нього. А далі під мелодію марсельези першого комуністичного гімну: Драть буду жорстко и вдохновенно и вы почувствуете это несомненно…, идет революционый переворот т….ть мы будем корупционеров в р.т. А в якості єпілогу: И даже в сексе мы должны придерживается ленинских принципов товарищи. Вітаю зі сторічям великоі жовтневоі революціі Да здравствует день солидарности експлуататоров Ура!!! Продовження тут приемного перегляду: https://m.youtube.com/watch?v=pyBd9zfiiOU

Anonim

Перестаньте щось цікаве вживати Вас досить цікаво лупить.

Anonim

Денис Житник так чітко у свої 80 років володіє інформацією міської ради, що думка сама напрошується – чи ти посадовець м/р чи приближене лице Редчика. Перестаньте писати, що в місті все гаразд бо керує Редчик. Да, все неохопиш і коштів не вистачить. Но працювати лише на пропозиціях немаючи чи боячись мати власну стратегію розвитку міста так не можна. Да мікрорайони мазурівка сидориха нада роботи і над цим потрібно задуматись. Люди плавають.

Денис Житник
Денис Житник
Аноніме Ви навіть не уявляете, що можна у 80 років не будучи посадовцем міськоі ради на певному рівні володіти інформаціею міськоі ради, а саме: читати пресу інтернет, цей форум, соціальні мережі, законодавство, сайт міськоі ради та рішення які там публікуються, повірте там досить багато інформаціі щоб робити досить достовірні висновки, співставляючи факти і вичисляти між цими фактами взаемозвязки. Звісно можна і прогнозувати подіі та мотиви людей. Як відомо з практики аналітичних відділів спецслужб що 95 % відсотків інформаціі звісно після іі аналітичноі обробки стае відомою через відкриті джерела (преса, змі, інтернет спеціалізовані видання). Нічого тут складного не мае тільки треба… Читати більше »
Anonim
Можливо з одного боку Ви пишете про доцільні речі, яких необхідно дотримуватися, але те що кадри не такі або взагалі щось не так – це не виправдення. Усі працівники пройшли конкурси. Ці мікрорайони завжди в болоті були є і будуть. Бо головне центр. Робити треба багато ще і при цьому думати лише головою. А ось парк цікава тема. Чому не проводиться цілісний благоустрій, ремонт парку. Де та сама пкд на весь парк. Чому знов шматками робимо… А Ви пишете що попередніки щось не зробили. Є всі можливості Редчику щас показати себе . А що стосується агітацій, то завжди так було… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Редчик і показуе себе на скільки здатний, я теж маю сумніви у дизайнерських здібностях Редчика, але це краще ніж нічого. Якщо Редчик у парку робить щось не так куди дивляться депутати від них багато чого залежить вони ж виділяли гроші на ремонт. А от з кадрами дійсно напевно проблема тому й вибирають кращих зі всіх хто документи на конкурс подав. А що стосуеться агітаціі то популісти пишуть доцільні речі, але нереальні до виконання особливо у найближчі перспективі тому панове досить вже вірити популістам, спитайте у них про стартові умови (наскільки центральне законодавство та соціально економічна ситуація буде сприяти проведеню реформ… Читати більше »
Anonim

Депутати напевно не бачуть проекти тільки зі слів. Потрібно цікавитись. А конкурси міської ради напевно як кругом праходять свої. Ну і на завершення хотілося б добавити про план використання бюджених коштів, а саме Вінницю (да бюджет більший, але робиться по ділу) Ладижен (чому не прекрасний город), Вознесенськ (взаємна робота усіх служб) ось Вам і приклади. Не думайте я не категорично проти Редчика, я проти його підходу, амбіцій, поводження з населенням міста…

Денис Житник
Денис Житник
І знову ми повертаемося до навколобюджетних питань згідно п. 6 та 7 Типового положення про преміювання державних службовців працівників інших державних установ та абзацу 4 ч. 3 ст. 50 та ч. 6 ст 52 Закону Про держслужбу загальний розмір премій не може перевищувати 30 % від посадового окладу держслужбовця, а загальний фонд преміювання держоргану не може перевищувати 20% загального фонду окладів за рік. Вищезазначені статі та пункти цих законів вступають у дію з з 01.01.2019 р. Звісно ж всі держоргани та місцеве самоврядування мае затвердити відповідні зміни до своіх положень на основі типового, тому що законодавство про держслужбу поширюеться на… Читати більше »
Юрій

https://m.youtube.com/watch?v=7KgV2OBttJg. Досить цікаво.

Денис Житник
Денис Житник
Панове ледь не забув, виходить так, що влада не завжди може вчасно спрогнозувати певні критичні ситуаціі і відповідно адекватно реагувати на них. Яскраві приклади згадаймо, як частково завалився кінотеатр “Дружба” балансоутримувач кп жєк мав би дивитися за станом будівлі всі ці роки, після завалу будівля напевно втратила частину своеі ринковоі та балансово-інвентарноі власності, а до відповідальності так і нікого не притягнуто… Другий приклад про то що нещодавно говорилося, що Сидориха і Мазурівка плавають у воді завдяки тому що всі влади, які були геть пальцем не пошевелили. Ще як відомо час від часу проривае водогін (не знаю можливо каналізацію теж проривало… Читати більше »
Anonim

На рахунок мереж водопостачання та водовідведення, які перебувають на балансі і відповідно обслуговуванні місцевого водоканала, в яких ну просто не має грошей, то думаю, що у них є усі дані про свої мережі. Так звісно мережі потрібно ремонтувати та щей капітально – це одне. А по друге виходить якщо мережі не відремонтовані, то мешканцям окремих мікрорайонів даже мріяти не можна про таку розкіш, як дорогу з асфалта. Дорогу роблять ізбранним.

Денис Житник
Денис Житник

Виходить що депутати голосують за виділення бюджетних коштів на ремонт вулиць, де проживають так звані ізбранні авторитети, напевно серед них е дехто з депутатів і не тільки міськради. Як це так получаеться що працівники виконавчих органів підсовують проект рішення депутатам, а ті навіть не здогадуються що ремонтують вулиці біля авторитетів, зате от шевченко з околодьком здогадалися. Панове, якщо це дійсно так, хто там володіе інформаціею будь ласка напишіть які вулиці зараз ремонтуються і заплановані до ремонту і вкажіть які ж авторитети там проживають народ повинен знати своіх гемороів…

Anonim
Зараз напевно вже ні яких вулиць не ремонтують. Просто не дозволяє температурний режим, Новий Рік на носі… А ось Ви писали про кількість жителів вулиці, близькість до закладів соціальної сфери’ то вулиці як Волочаївська, Тургенєва,які ремонтуються в 2017 під Ваші критерії попадають. Більш за це вони не являються вулицями аж такого стратегічного сполучення. А ось так звані ізбранні, то річ проста жителі міста деяких вулиць просто напевно закидали міську раду пісьмами. Ну і ось Вам ремонти. З однієї сторони це вірна позиція міської ради, а з другої сторони де конкретна стратегія розвитку міста, а саме власна позиція мера. Програму економічного… Читати більше »
Anonim

І якщо я не помиляюся то у Хмільнику десь 220 вулиць і провулків, а з асфальтом менше половини. Треба робити незважаючи хто там живе з депутатів м/р, облради чи вру. Потрібно все зважувати комісії по дорогах, керівному складу міста та й місцевим депутатам, незабуваючи управлінню ЖКГ, комунхозу теж думати. Арефметика проста, працювати потрібно усім та й результат буде. А те, що в житєвих обріях, да теж читав, нагадує мені з ютуба відео “А кто ето зделал”. Може помиляюся, но принаймі два депутата не можуть вплинути на результат голосування на виділення коштів. Ось Вам і причина так званого популізму.

Денис Житник
Денис Житник
Аноніме Ви трішки лукавите напевно це не власна позиція мера, а йому вказують, що робити так звані авторитети, які е досить впливовими і всі прекрасно про це знають. Редчику тай другому який би опинився на його місті діватися було би нікуди, всі депутати і заступники ходять під авторитетами, я впевнений що знайшли бися щей й інші важелі впливу. Стосовно Шевченка та Околодька, то нехай прямо пишуть що стало причиною такоі позиціі мера і більшості депутатів, а не звинувачувати одного Редчика, який у даному випадку призначений усіма як цап-відбувайло. От так би прямо написали що Редчику, заступникам, депутатам авторитети дали зрозуміти,… Читати більше »
Anonim
Так звані депутати – активісти були і попередньої каденції і вони також ніби прагнули виправити помилки влади. Зауважу, що авторитети тоді також буди. А на рахунок того, що вони щось не поділили, то персони яких ви вказуєте були в одній командрі з Редчиком на виборах. Напевно Редчик став не управляємим тай ще цей тендер з газетою. Ви ще забули за бившого зама який напевно мав мером управляти, але Редчик усіх кинув. Вони пригріли змію під пахвами. Мені набридло вже Вам пояснювати за дороги міста, що не пиши і як не кажи тут Шевченко і Околодько зірки. Не щодавно писав м/р… Читати більше »
зінаїда

так дорогу роблять ізбранним,і потурає цьому всьому іноватор редчик. а водоканал до цього часу(щоб загіка не сидів на КАСІ ,купуючи собі нові авто та маєтки) мав бути прибутковим підприємством! але в нас як завжди, чим більший злодій- тим вища посада!

Денис Житник
Денис Житник
Пане Аноніме і знову лукавите. Почнемо з першопричин все підкилимно заколотив мельничук, він захотів реваншу, так як злопамятний, і відібрати владу у грушки не собі, а принципово, тому що прекрасно розумів, що його ніхто не вибере. Мельничук пішов волі авторитетів які підтримували грушку, але авторитети вирішили цю проблему самим легким шляхом підігнувши Редчика під себе. Вони напевно розуміли, що мельничук все це колотить, але він ім не становить загрози. Мельничук психологічно обробив Редчика, збудивши у нього мерські амбіціі, а якби Редчик програв грушці його гарантовано поперли б з соцзабезу і лишив би ся Редчик без роботи і без засобів до… Читати більше »
Anonim

Хапуга Редчик чи ні можуть в подальшому вирішити правоохоронні органи. До речі, якщо він такий святий то хай усі печатки забере собі і має право підпису по усіх обєктах. Він цього вжизні не зробить – прийдеться налисо стригтись. Бо в останньому випадку думати нада. А Мельничук ще той жук. Я дивився відео де Редчик говорив тіпа (можете мене гвалтувати але я спортсмен, буду лише міцнішати). Виходячи з цього Редчик міцний горішок, але час покаже в кого крепше … Редчик мер і завжди буде винний.

Денис Житник
Денис Житник
Аноніме я і не говорив, що Редчик святий, він просто людина зі специфічною мотиваціею не схильний до крадіжок, як кажуть у кожного своі дива в голові.Так дійсно думати було йому нада чи в мери лізти, сидів би тихенько у соцзабезі, де навіть мухи не кусають, тепер він це зрозумів, але вже пізно, а от якомусь хапузі було би краще на редчиковому місті…Ви вірите що правоохороні органи справедливо у всьому розберуться… ніколи в житті цього не дочекаешся, хіба що можуть підставити простодушного Редчика, звісно не просто так, а якщо у цьому буде певний сенс для авторитетів, (замісти сліди, відвернути увагу коли… Читати більше »
Anonim
“Аноніме Ви так добре проінформовані про такі подробиці, напевно працівник міськради розкажіть громаді у кого редчикові печатки і хто ще мае право підпису на обьектах?” Ну є поняття головні розпорядники бюджетних коштів в них і печатки, які і відповідають за те що їм вяжуть підписати. Пане Денис я не працював у міській раді взагалі. Просто користуюся вашим методом ЗМІ і тому дещо знаю. Наскільки я володію то деякі управління міської ради є юридичними особами. Чому Редчик їх не ліквідує та не візьме пряму відповідальність на себе тобто усі підписи по усіх обєктах?! Наскільки я знаю деякі мери так і зробили,… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Аноніме цілком імовірно, що Редчику наказали так зробити так звані авторитети… Раніше якщо я не помиляюся навіть управління жкг зробили окремою юридичною особою, навіть штат розширять. От напевно загіка і пролобіював у головного авторитета все це щоб мати печатку і право підпису, який і буде мати з цього максимальну вигоду, а от головний авторитет наврядчи з цього щось буде мати окрім самозадоволеності власних амбіцій, що він і його люди контролюють владу у місті, нащо йому ті загікіні копійки, які він зможе заробити тим підписом, у головного дуже багато грошей, земельні ділянки, заводи та колгоспи вже немае у хмільнику йому що… Читати більше »
Anonim

А до чого тут пан Загіка. В нього діло мале бути замом мера без усіляких підписів та печаток. А на рахунок Шевченка то я даже не знаю.

Денис Житник
Денис Житник

Значить тоді начальник відділу, як окремоі юр особи жкг, який мусе виконувати вказівки загіки. Ще напевно управління освіти окрема юр особа, соцзабез, а от відділ жкг недавно став юр особою, назвіть, які ще я неназвав?

Anonim

Взагалі я не володію інформацією хто там ще являється юр. особою. Може пан Дорох щось розяснить.

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz