КОНКУРС МАЛЮНКУ ЗАВЕРШЕНО! – отримано 33 роботи…

Переглядів:1 777

В Хмільнику завершився конкурс дитячого малюнку на тему «Міський бюджет – очима дітей», який оголошувала громадська організація «ПРАВО» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

До конкурсного комітету надійшло 33 роботи, які виконані в різних техніках, але розповідають про міський бюджет, як його розуміють діти.

Незабаром всі роботи буде розміщено на 2 поверсі міської ради, поряд з залою, де відбуваються пленарні засідання депутатів міської ради.

Всі бажаючі зможуть подивитися на роботи дітей.

За задумом організаторів всі автори отримають подарунки, а переможці – ще й цінні призи.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та чекаємо на рішення конкурсної комісії!

Для довідки:

Конкурс відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

Leave a Reply

2 Коментарі до "КОНКУРС МАЛЮНКУ ЗАВЕРШЕНО! – отримано 33 роботи…"

Денис Житник
Денис Житник
Цікаво було б побачити малюнки на тему “Корупція очима дітей” Напевно головними героями були б поліцейські, гаішники, лікарі з роддома та педіатори, вчителі зі своіми шкільними поборами, жадібні чиновники. Напевно приходе час і діти стикаються вже з корупціею в школі, хоча спочатку вони не усвідомлюють що це саме вона. Коли стають студентами вчитися не хотять і викладачам дають. От Вам і один з корнів проблеми відсутності професіоналів. Батьки іх вчать легким способом вирішувати своі питання так і формуеться корупційна свідомість, що за все треба щось давати. Зате всі хотять в Европу і отримувати европейські зарплати, але так не бувае, пора… Читати більше »
Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz