МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМУВАТИМЕ ПРЕМІЇ АВАНСОМ?

Переглядів:1 376

За які заслуги депутати планують АВАНСОМ встановити премію в розмірі 100% міському голові за те, що він має зробити завтра? На офіційному сайті міста оприлюднили досить цікавий проект рішення Хмільницької міської ради.

Відповідно до цього проекту Хмільницькому міському голові планується весь 2018 рік премію виплачувати у розмірі 100% посадового окладу. Планується встановити цю премію один раз і виплачувати її весь 2018 рік. Тоді чому своїм підлеглим міський голова встановлює премію щомісяця, і чому розмір цієї премії щомісяця різний? Чим міський голова кращий за сотню своїх підлеглих? Може треба було питання по розміру премії міському голові винести на громадські слухання разом із звітом міського голови?

Leave a Reply

16 Коментарі до "МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМУВАТИМЕ ПРЕМІЇ АВАНСОМ?"

Денис Житник
Денис Житник
Все справедливо Редчик наймотивованіший за усіх працівників, він спонукае іх працювати, адже на ньому велика відповідальність, якщо підлеглі щось запорать то пальцем вкажуть на нього. При ньому активно розгорнулися роботи по благоустроютрою ремонту доріг та вулиць, центрального парку, ініціатором яких є наш мер, він як мотор команди задае ритм роботи, не даючи розслаблятися. Він любе наводити порядок застосовуючи свое архітектурне і дизайнерське бачення. Він взагалі единий мер, можновладець який хочь щось робить і хоче змінити на відміну від мельничуків і грушок. Він не краде як попередники не замішаний у корупціі. Спочатку було важко, деякі посадовці найближчі його соратники такі як… Читати більше »
Зіна

(…) созданіє, скотина само про себе пише)))))

Денис Житник
Денис Житник

Пані Зизанія! ну за щож Ви так Редчика не любите, може жаба даве, а може преміі не додав?…І не скотина він, а людина, хоча й з недоліками як у всіх… Подумайте нащо йому за себе писати і відстоювати собі премію на форумі, адже ж не дописувачі форуму будуть йому іі призначати, а депутати…

Стажор

А що в нього архітекторська чи дизайнерська освіта???

Стажор
Жека

Якщо людина має джіпа або квартіру – то це атребут незаконного збагачення?
Всі люди Хмельніка, які мают квартіри і джіпи збагатились незаконно?
До такого можна додуматись лише з бадуна.
Його просто давить жаба, бо в самого ні джіпів ні квартір.

Жека

А чому відразу не встановити премію 1000% і не на місяць а на тиждень?

Денис Житник
Денис Житник

До речі, як на мене, все досить вдало продумано премію йому затверджують на рік авансом, так як він іі дійсно заслуговуе, а от затверджувати своім підлеглим він буде одноособово в оперативному режимі, йому ж видніше як там підлеглі працюють, не скликати ж депутатів часто щоб спеціалістам преміі затверджувати. Зате у мера буде досить гнучкий засіб коригування мотиваціі підлеглих…

Жека

Колишніх поцменів не буває).

Валерчик

Третакого мера і його заступників мітлою гнати з крісил. Яка погода а ні одної одиниці техніки в місті невидно. А вони чобі премії з наших податків.Ганьба Редчику Загіці Полонському

Жека

А люди коли на виборах за нього голосували, шо не могли поняти, шо з колишнього поцмена буде такий мер, як з гівна пуля)

Жека

А люди коли на виборах за нього голосували, шо не могли поняти, шо з колишнього поцмена буде такий мер, як з (…) пуля)

Валерчик

Що мер космонавт що й дипутати.. Просто без сліа

Валерчик

А хто його вибирав бабусі чи пенсіонери яким казки впарює.Ганьба

Валерчик

Тре людям небайдужим до міста зібратись на наступну сесію і запитати за що він просить премії.А то привик до безвідповідальності.Закликаю всіх містян небайдужих до міста на наступну сесію!

Жека

А нашо йому прємію?
Він же халастяк. Ні жінки ні машіни ні хати.
Одним словом – поцмен!

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz