ОБГОВОРЕННЯ СТАНУ ЖКГ, НАСТУПНИЙ КРОК В РОБОТІ НАД КОРИГУВАННЯМ СТРАТЕГІЇ МІСТА

Переглядів:1 083

Два дні поспіль тривала робота над аналізом поточного стану та перспективами розвитку сфери ЖКГ міста Хмільника.

Під час засідань робочої групи учасники детально обговорювали кожен напрямок окремо, це і житловий фонд, і водопостачання та водовідведення, благоустрій територій та стан доріг.

Сподіваємось, що напрацьовані результати дадуть можливість реально оцінити ситуацію та запланувати відповідні заходи, які обов’язково стануть частиною Стратегії розвитку міста.

Цього разу до діяльності робочої групи долучились керівники комунальних підприємств, що дало можливість більш детально розглянути проблеми, оцінити зовнішні загрози та врахувати можливості у сфері ЖКГ.

Просимо хмільничан активно долучитись до опитування на Громадському Форумі Хмільниччини та офіційному сайті міста Хмільника,  думка кожного дуже важлива для нашого міста!

Стратегія є надзвичайно важливим документом для міста, можливістю залучити кошти іззовні для вирішення нагальних потреб та розвитку міста загалом.

Leave a Reply

1 Коментар до "ОБГОВОРЕННЯ СТАНУ ЖКГ, НАСТУПНИЙ КРОК В РОБОТІ НАД КОРИГУВАННЯМ СТРАТЕГІЇ МІСТА"

Lidia

Гарна ідея.Спілкування-виявлення тих чи інших проблем.Участь у реформуванні галузі. Буду вдячна за інформацію.Ми розпочали практично такий напрямок.Але обмін досвідом не буде зайвий, а принесе тільки користь.Готові до співпраці.

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz