В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМУНІКАЦІЇ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ З ВИКОРИСТАННЯМ СОЦМЕРЕЖ

Переглядів:769

Нещодавно в Хмільнику відбулося засідання «круглого столу», учасники якого обговорювали ефективність комунікації між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та громадськістю з використанням соціальних мереж, зокрема, Facebook.

Експертами громадської організації «ПРАВО» було проаналізовано стан оприлюднення інформації через мережу Facebook Хмільницьким міськвиконкомом, відділком поліції та ДСНС.

Під час аналізу було виявлено суттєві недоліки, що й стало предметом обговорення під час засідання.

Під час заходу учасникам було презентовано результати дослідження, а також запропоновано допомогу щодо налагодження процесу висвітлення інформації через мережу Facebook.

Окремо було погоджено, що експертами громадської організації «ПРАВО», спільно з працівниками відділу зв’язків з громадськістю міської ради, буде розроблено проект Порядку оприлюднення офіційної інформації в мережі Facebook, який має бути затверджений розпорядженням міського голови. Розроблений Порядок також зможуть використати, як основу, працівники поліції та ДСНС під час розробки та затвердження аналогічних документів.

Для довідки:

Засідання «круглого столу» відбулося в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

Leave a Reply

Будьте першим хто прокоментує!

Повідомити мене про:
avatar
wpDiscuz