В ХМІЛЬНИКУ СУТТЄВО МОЖЕ ЗРОСТИ ВАРТІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Переглядів:8 811

На Офіційному сайті міста Хмільника з’явилося повідомлення Хмільникводоканалу про намір змінити тарифи на водопостачання та водовідведення.

За поданими розрахунками тарифи можуть зрости в кілька разів.

Для порівняння:

Теперішні тарифи Нові тарифи
1) по водопостачанню:

– для населення: 6,00 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для бюджетних установ міста: 8,88 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для інших споживачів: 8,88 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

2) по водовідведенню:

– для населення: 4,00 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для бюджетних установ міста: 6,00 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб;

– для інших споживачів: 7,50 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

1) по водопостачанню:

– для населення: 10,97 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 1,83 грн.;

– для бюджетних установ міста: 31,52 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 5,25 грн.;

– для інших споживачів: 31,52 грн (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 5,25 грн.;

2) по водовідведенню:

– для населення: 7,98 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 1,33 грн.;

– для бюджетних установ міста: 14,40 грн (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 2,40 грн.;

– для інших споживачів: 14,40 грн (з ПДВ) за 1 м. куб., в т.ч. ПДВ 2,40 грн.;

 

Leave a Reply

13 Коментарі до "В ХМІЛЬНИКУ СУТТЄВО МОЖЕ ЗРОСТИ ВАРТІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ"

Мега Холмс

Дедукція підказує мені що хтось oxy*в!

Денис Житник
Денис Житник

Дивився на сайті міськради про ці тарифи, позитивом є те що опублікована структура собівартості, але постае питання наскільки правдиві іі складові і чи закупівля реагентів і палива для водоканалу проходила через прозоро.

Анатолій

Денис.
В Вас є шанс довести, що Ви не теоретик а практик. Візьміть зверніться в Водоканал, нехай вони вам все дадуть, що Вам потрібно.
А щодо структури – це вимога КМУ, а не якісь там поблажки Водоканалу)

Волонтер

В мене постає питання а чим визвані такі тарифи на воду та водовідведення що вода стала чистіша? ні що труби по місту нові поставили? ні що прориви закінчилися по місту? ні тому мені не зрозуміло про такі тарифи, якось в інших містах таких як хмільник по чисельності населення тарифи на багато меньші, я не буду заперечувати ну якби в нас в місті було би все добре з водопостачанням то тоді ці ціни були би оправдані і люди би не виставляли претензії.

Анатолій

Волонтер.
А кому ти ставиш свої питання?

Сеня
Я також підтримую більшість дописувачів, підвищення придумані бовдурами. Нехай люди на водоканалі працюють по старим зарплата, вони ж гівно качають хіба то люди… і хай Водоканал за електроенергію платить по тарифам 2008 року. І нехай РЕС хай тільки не прийме таких платежів ми всі гуртом підемо до них і скажемо “но-но-но так не можна, і пальчиком так помазаємо з сторони в сторону…” І транспорт заправляють хай тим бензином, що при савку в посадках виливали, навіщо за нього платити на АЗС та ще й по таких цінах. І ще хай за рахунок старого тарифу куплять труби та матеріали за сталими ще… Читати більше »
Тарас
От тільки не треба тут цього пафосного сарказму. Якщо вартість послуг Водоканалу в Хмільнику і інших містах відрізняється в рази то, мабуть таки, є якась проблема. І треба її вирішувати, а не тупо збільшувати тариф до якихось фантастичних цифр. Якщо після збільшення тарифу водоканал за виручені кошти терміново почне ремонтувати свою мережу щоб уникати втрат, то таку позицію ще можна зрозуміти і погодитись на тимчасове підвищення тарифу, але про такі плани я щось не чув. Ще кілька років тому польські експерти за свої гроші провели дослідження стану наших водопровідних мереж та написали рекомендації по виходу з кризи. Наскільки мені відомо… Читати більше »
Анатолій

Цікаво було б побачити для порівняння тарифи для населення в інших містах Вінницької області.

Сеня
А польські колеги чосом не написали кіко грошей потрібно, щоб усе що вони написали на папері втілити в життя, можливо там і розумні думки, не бачив тому коментувати не буду. Пічка паперу 32 грн. На ній можна надрукувати стільки планів для Хмільника, що й кількох державних бюджетів не вистачить… Потрібно бути реалістами, я не кажу що не потрібно планувати роботу на перспективу а йти старими набитими коліями. Потрібно планувати заходи, але саме основне джерела фінансування цих заходів. Якщо в новому тарифі водоканал включив кошти на розвиток, знасіть молодці і якщо їх правильно використають то в майбутньому всі плптитимуть менше, якщо… Читати більше »
Анатолій

Шановні дописувачі.
Якщо в вас є зауваження до нових тарифів, пишіть не на форум а в Водоканал:
Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 календарних днів із дня публікації цього повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, за адресою: 22000, м. Хмільник, вул. Вугринівська, 130, ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал», тел.: 2-31-43, 2-30-44.
06.04.2017

Різноробочий
Різноробочий

А що там чути з новими таріфами? По скільки має бути водичка для народу?)))

Олександр

Роздягать людей як хочуть! Тарифи підняли в 2 рази, а де серсвіс кращий в 2 рази??? В 9 вечора хрін помиєшся, напір такий потужний, що колонка і не реагує!!! Так хочеться матом писати на бабло людей розводите дак обладнання закупіть нормальне, КОЗЛИ!!!

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz