В ХМІЛЬНИКУ УЗГОДЖЕНО ПРОГРАМУ НАВЧАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНСПЕКТОРІВ

Переглядів:513

Нещодавно в Хмільнику відбулася установча зустріч кандидатів на посаду громадських інспекторів з благоустрою. Участь в зібранні взяли експерти громадської організації «ПРАВО», а також представник управління ЖКГ та КВ міської ради.

Під час зустрічі учасникам було презентовано навчальну програму для громадських інспекторів, а також обговорено графік навчання.

 

Після детального обговорення навчальної програми присутні погодили графік навчання, який, окрім теоретичної частини, міститиме практичні заняття.

Варто зазначити, що на посаду громадських інспекторів з благоустрою подали свої кандидатури 7 осіб. Відповідно до Методики відбору громадських інспекторів всі ці особи мають пройти  навчання, а також стажування, яке полягатиме в спільному патрулюванні з працівниками поліції.

Для довідки:

Формування групи громадських інспекторів з благоустрою відбувається в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

Leave a Reply

Будьте першим хто прокоментує!

Повідомити мене про:
avatar
wpDiscuz