В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР ДЛЯ РОЗПОРЯДНИКІВ ТА ОТРИМУВАЧІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Переглядів:705

В Хмільнику відбулися консультації між експертами громадської організації «ПРАВО» та начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськості пані Наталею Мазур щодо необхідності проведення навчання для розпорядників та отримувачів коштів міського бюджету Хмільника.

Необхідність в проведенні навчання зумовлена вимогами Закону України «Про відкритість використання бюджетних коштів», який зобов’язує всіх розпорядників та отримувачів коштів бюджету публікувати інформацію про їх використання на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

Варто зазначити, що не оприлюднення інформації, передбаченої цим законом, тягне за собою адміністративну відповідальність. Тому проведення такого навчання є на часі і стане помічним в діяльності розпорядників та отримувачів коштів міського бюджету.

Планується, що навчання буде проведено вже після Новорічних свят.

Leave a Reply

21 Коментарі до "В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР ДЛЯ РОЗПОРЯДНИКІВ ТА ОТРИМУВАЧІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ"

Анонім
Да посадовці і без вас виконають цей закон на всі 100% да ні 200%. Бо якщо не виконають то їх накажуть компетентні органи. А те що ви там хочече проводити семінари, тренінги проводьте собі наздоровя. Тільки одне, вони не хочуть вас слухати, в них море щоденної поточки. І під час ваших семінарів вони ждуть коли вони завершаться. Бо Редчик їх по головці не погладить за те що щось вони не зробили з свої поточки. І давайте прямо вже: після цих так званих навчань ви заставляєте все зробити їх, що ви хочете. А якщо вони щось не зроблять, при чому чи… Читати більше »
Анонім
Ось Вам ще один шедевр ЖКГісті міської ради. Проект рішення ” Про створення комітету з питань відчуження комунального майна через електронну торгову систему Prozorro.”. Яку таку торгову систему? Чим вони хочуть торгувати? І що за новий ресурс торговий. Ось вам і те що я говорю, що вас не слухають на семінарах чи навчаннях. Може краще було б ” Про створення комітету з питань відчуження комунального майна через електронну систему закупівель Prozorro.”. Вони не торгують (торгаші) вони проводять закупівлі робіт чи послуг. Чи може вони вже торгівельний бізнес хочуть відкрити. Вони бачу підвищили свою кваліфікацію після ваших навчань…) Розсмішили черговий раз.… Читати більше »
Анонім

Цікаво пункт про звіт міського голови в сесійному залі міськради. Він з вами радився. Я думаю ні. І що ж тепер він має скласти повновадження? Нічого не розумію. І ще звіт може бути прийнятий у якому разі. Розжуйте но ви мені.

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz