В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

Переглядів:736


Сьогодні відбулася перша відкрита зустріч з міським головою Хмільника Сергієм Редчиком. Зважаючи на те, що зустріч була запланована в не дуже зручний час, я вирішив попросити хмільничан написати свої питання до міського голови, які б вони хотіли поставити, в мене на сторінці в мережі Фейсбук, в свою чергу пообіцявши, що задам їх міському голові й оприлюдню відповіді.

То ж виконую обіцянку.

Отже, питання і відповіді:

(питання від Юрія Кондратовця):

– Чи буде відео трансляція цих зустрічей?

Відповідь міського голови:

– Так. Наступна зустріч буде транслюватися в мережу інтернет.

(питання від Віталія Слободянюка):

– Чи проводитиметься цього року ремонт відрізку дороги від кафе «Вояж» до вулиці Свято-Троїцької? Якщо ні, то коли його планують відремонтувати?

Відповідь міського голови:

– Ремонт не запланований. Буде створено робочу групу, яка проведе обстеження зазначеного відрізку вулиці.

(питання від Валерія Григоровича Мацюка):

  1. Коли Водоканал, ЖЕК будуть робити платіжні доручення так, як РЕС і Телеком, щоб люди не стояли в черзі за звіркою по платежам за надані послуги?

Відповідь міського голови:

Сьогодні буде дано доручення вивчити це питання і проаналізовано технічні та організаційні потреби для запровадження цієї ініціативи.

  1. Чи планується обмежити рух великовагового транспорту вулицями міста, особливо в нічний час?

Відповідь міського голови:

Зважаючи на те, що центральна вулиця міста знаходиться не у власності міста, буде направлено відповідне звернення за підписом міського голови до облавтодору та інших установ та організацій.

(питання від Юрія Шевченка):

З якою метою в місті планується проведення фестивалів? Зважаючи на те, що зараз проводиться реконструкція міського парку, чи планується налагодити в парку електроживлення, водопостачання та водовідведення?

Відповідь міського голови:

Незабаром буде ініційовано засідання робочої групи з розробки плану проведення фестивалів, під час якої експерти громадської організації «ПРАВО» зможуть представити своє концептуальне бачення проведення фестивалів в Хмільнику.

Щодо парку –  так. Коли готуватиметься проектна документація на парк, до технічного завдання буде включено вимогу розробити схему облаштування електроживлення для проведення загальноміських заходів (електрощитову) та облаштування місць для виносної торгівлі, а також водогону та каналізації. 

(питання від Віталія Дороха):

  1. Чи є в міської влади і, зокрема, в міського голови, зацікавленість щодо розробки і затвердження Методики визначення пріоритетності ремонтів доріг міста?

Відповідь міського голови:

Так, буде створено робочу групу, яка напрацює проект Методики, яку потім буде представлено для громадського обговорення.

  1. Чому припинилася практика проведення навчання для посадовців міської ради?

Відповідь міського голови:

Такі навчання буде відновлено. Буде дане відповідне доручення керуючому справами міськвиконкому.

  1. На якій стадії знаходиться питання щодо приєднання Хмільника до пілотного проекту «Прозорро-продажі»?

Відповідь міського голови:

Хмільник приєднався до цього пілотного проекту і вже було навіть проведено відчуження комунального майна (вбудованого приміщення в будинку по вулиці 1-го Травня, 54) через електронну систему «Прозорро-продажі».

  1. Чи будуть публікуватися результати розгляду питань в мережі інтернет?

Відповідь міського голови:

Так. Всі питання будуть детально опрацьовані, а відповіді на них опубліковані на Офіційному сайті міста Хмільника.

Віталій Дорох

громадська організація “ПРАВО”

Leave a Reply

22 Коментарі до "В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ"

Денис Житник
Денис Житник

аноніме от спитай у Редчика чому він усього не знае і докажи всім чому він мае знати все, якщо докажеш я мера попросю, щоб дозволили тобі бутилочки збирати після фестивалів у парку, щоб тим по смітєзвалищу не шастав…

Денис Житник
Денис Житник

А взагалі вдала іновація, люди будуть спрямовувати владу у правильному напрямку, а Редчик заслужить повагу як самий діевий керівник у місті за всю його історію. Оце правильно і по европейськи. Нарешті після стількох років мельчуковоі бездіяльності і грушкового дерибану почалося щось робити і дороги строяться і парк вже схожий на парк може ще лебедів у ставки запустемо. Так що Редчику світить другий строк, а пятківські та загіки нехай забудуть за своі амбіціі, ще може прийде час коли Редчик стане справжнім авторитетом, а ті що зараз при ділах будуть покірно йому служити…

Денис Житник
Денис Житник
А чому б не присвятити цілий день спілкуванню з людьми у понеділок. Так у першій половині дня прийом громадян, а у другій проводити відкриті зустрічі з мером. Більше того можна навіть на вулиці до людей виізджати, подивитися, як вони живуть, поспілкуватися. Заодно можна взяти із собою у машину волгу громадських інспекторів нехай разом з мером роботу комунальних служб та благоустрій контролюють. Думаю, що мера люли краще послухають ніж громадських інспекторів, він за посадою людина авторитетніша. А тим часом по понеділках робити у міськраді день відкритих дверей, нехай ходять по кабінетах всі і дивляться, як робота кіпить, а посадовці хай взагальному… Читати більше »
Віталій

В міськвиконкомі вже є посада інспектора з благоустрою, який навіть зарплату за це отримує))) От його й потрібно брати в такі вояжі))) А склад громадських інспекторів ще не затверджений.

Денис Житник
Денис Житник

Ось один з недоліків бюрократіі довго затверджують, я думаю, що можна швидше це зробити, а тоді брати у вояжі громадських інспекторів звісно за із згодою…

Анонім

Я просто впевнений, що цей працівник м/р займається чимось але не своїми обовязками по інспектуванню. Роботи в жкг валом. В нього часу певно не вистачає.

Денис Житник
Денис Житник

До речі і з депутатами такі зустрічі організовувати нехай по вулицях також би ходили. Вони вже давно не звітували, невідомо де до них на прийом можна потрапити, а ще й вчитися не хотять, а думають що умні портять роботу посадовцям…

Віталій

Ну депутати – то окрема розмова)))

Анонім

Не усі вже депутати ну аж як завада м/р.

Анонім
Віталію перестаньте вже самі себе хвалити. Інформації про Прозоро продажі вже валом є а ви питаєтеся в того якому самі всилах розповісти що в цьому напрямку зроблено. Та всі вже знають, що це ваша ініціатива яка як не дивно реалізовується. Тепер вже все продадуть і котельню по вул. Лисенка, фортецю, танцювальний майданчик в парку та споруду біля нього та інше. А ось тепер що ж робити із замком Ксідо. Його продавати нізя, але ремонтувати потрібно. Доречі це пункт із програми Редчика на вибори що в планах до виконання. Пройшло два роки і що, а нічого не зробляно. Понаривав ямів біля… Читати більше »
Віталій

Не варто плутати Прозорро-закупівлі та Прозорро-продажі. Останні – зовсім нова ініціатива не тільки для Хмільника, але й для всієї України загалом. І інформації про це ну дуже мало. Наприклад в Хмільнику було продано лише один об’єкт через цю систему)))

Анонім

Віталію я не плутаю закупівлі з продажом, а пишу тільки про продажі. Я згідний, що це зовсім нова система. На сайті міста є ця інформація та ні на цьому ресурсі. А щодо приєднання Хмільника до прозоро продажі і так все ясно, що всі продажі будуть проведені через цю систему. І це все завдяки Вам.

Анонім

А на рахунок інформації якої мало бо продали 1 обєкт, то ще до цього приєднання було все описано про прозоро продажі.

Анонім

Читаю цей матеріал на цьому ресурсі та на сайті міста, дивлюся фото, а де громада міста? Як завжди одні і ті ж лиця фігурують. Може фотограф поганий був?! Я ж писав, що толку з цього мало. А Редчик, як завжди створю робочі групи, дам даручення та інше. Сказав, що буде так і кінець на цьому. А далі виконуй. Все просто. Людям не цікаво, що він там створить чи яке доручення дасть. Головне результат.

Анонім

Погоджуюся. Перші рази завжди важкі, але потрібно допрацьовувати щоб не було комом))).

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz