В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛОСЯ ЩЕ ОДНЕ СПІЛЬНЕ ПАТРУЛЮВАННЯ

Переглядів:1 396

Нещодавно в Хмільнику відбулося ще одне спільне патрулювання кандидатів на посаду громадських інспекторів благоустрою з представником поліції.
Кандидати на посаду громадських інспекторів ознайомилися з роботою поліції, провели роботу з населенням щодо дотримання Правил благоустрою, проінспектували окремі території міста на дотримання вимог законодавства щодо розміщення будівельних матеріалів та зовнішньої реклами.
Незабаром громадські інспектори мають пройти співбесіду і, після рішення виконавчого комітету, приступити до виконання своїх обов’язків.

Leave a Reply

59 Коментарі до "В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛОСЯ ЩЕ ОДНЕ СПІЛЬНЕ ПАТРУЛЮВАННЯ"

Анонім

Не по темі.
Чи правомірні діі місцевого ЖЕКа в розклеюванні списків боржників по будинках. В даному випадку ЖЕКи напевно порушують права споживачів. Розголошення даних споживача без наданоі згоди.
Списки станом на 01.01.2018 року – шото тут не так. Хіба інших способів не має. Якийсь конфуз.

Анонім

Ну і не факт, що всі жителі міста щось підписали. Нехай банки ще вивішають списки своїх боржників-чому б ні. Комунальщики хай вивішають заборгованість по з/платі. Чому це не робиться. А ось борг ЖЕКа не має питань. Більш за це напевно і в договорах цієї згоди не має.
Чому не зазначено цілу суму по будинку а не поквартирно. Чому не проводиться робота з будинковими комітетами на рахунок погашення боргу тощо. Подальшого надання якісних послуг ЖКГ в цьому будинку тощо.
І чим займається юридична служба ЖЕКа.
А питання лише в законності.
Щось робимо важне як завжди і це не тільки сказано про послуги ЖКГ.

Денис Житник
Денис Житник
Панове громадські інспектори саме час виходити на патрулювання і перевірити чи комунальні служби дотримуються правил благоустрою, чи посипано лід піском, а то якраз зараз несприятливі погодні умови, а комунальні служби напевно в розслабоні в очікуванні новорічних свят. Бажано навідатися на мазурівку і на сидориху уявляю що там зараз робиться, доцільно і фото зробити, а може відеорепортаж зробити з людьми поспілкуватися, що вони про все це думають. Якщо виявите, що нічого не зроблено складайте протоколи про порушення і нехай іх влада штрафуе по максимуму та щей догани оголошуе і преміі з них на цілий рік знімае. Люди не повині страждати через… Читати більше »
Anonim

Це то так, правильно, але… Напевно до повноважень громадських інспекторів з благоустрою штрафувати комунальщиків не входить. Це прямі повноваження міської ради контролювати комунальні служби міста (давати якісь там догани). А на рахунок доріг мали би зайнятися поліціанти (старе ДАІ). Дати якийсь припис тощо. В нас так роблять: хтось впав і зломав руку, ногу в Хмільнику ЧП; сталося ДТП так же само. А якщо нічого не сталося, той робити нічого не потрібно.

Денис Житник
Денис Житник
Громадські інспектори уповноважені протоколи складати про порушення правил благоустрою і не тільки стосовно комунальних служб, а й всіх за ким закріплена навколишня територія, а от адмінкомісія при міськраді вже мае штрафувати, а Редчик напевно уповноважений керівникам комунальних служб догани давати і преміі знімати. Тому щоб не допускати щоб люди руки і ноги ламали комунальні служби мають оперативно реагувати на зміну погоди, а міскрада з поліціею і громадськими інспекторами мають іх контролювати і несподівано підловлювати на гарячому, що нічого не робили. Може перебуваючи у постійному очікуванні несподіваних перевірок вони звикнуть хоча б більш-меньш нормально працювати. Інакше не можна, щоб коні тягнули… Читати більше »
Anonim

Денисе, якщо навіть так станеться, що штрафануть комунальні служби, то адмінкомісія штрафа не дасть. Тут так не буде: Бий своїх щоб чужі боялися. А хіба закріплені території у комслужб міста якимось рішенням м/р. Тут лише обєкти благоусрою, які вних на балансі.

Денис Житник
Денис Житник

От напевно це десь закріплено, можливо і у статутах комунальних служб, які затверджені міськрадою, а якщо цього не мае, то це треба закріпити.

Денис Житник
Денис Житник

Більше того вона зобовязана це робити, якщо підстави будуть, якщо не зробе цього значить заангажована буде, от тоді і буде неподобатися. Та не все ж від адмінкомісіі залежить, інспектори з благоустрою мають комунальні служби підловити на гарячому і протоколи скласти та подати на розгляд адмінкомісіі…

Денис Житник
Денис Житник

Я думаю, що до масового шкуродерства не дойшло б, може з кимось прийшлось би розпрощатися, але переважна більшість вчасно вловили б у яку сторону вітер подув і стала б пристосовуватися до нових реалій.
Як на мене треба робити поступову заміну кадрів зі старих, які меньш вмотивовані і знають лазівки, як щось там обійти, на молодих які більш вмотивавані, і у яких є ще якійсь світлі ідеали. Треба брати таку молодь щоб у неі очі горіли…Нещодавно попросили пенсіонера Дубравського, який взагалі був демотивований, а його жінка у кожній школі буфети тримае і дітям ідло усіляке продае…

Анонім
Ну все работа пойдьот тепер. Виконком має намір рішенням виконкому призначити громадських інспекторів з благоустрою. Держітеся порушніки тепер бо прийде бригада і пальчиком помахає. Я представляю, що тепер буде). Як Хмільниччанам масово будуть шити ст. 152. Масово тому, що порушників ст. 152 ох як багато. Доречі, комунальщики тоже ждіть в гості бригаду. Зберіть колектив коли вони прийдуть, щоб на цирк безкоштовний подивилися. Я представляю як вони пенсіонерів лупити будуть, а вони меру жалітися. Ну а мер полюбому їх жаліти буде, вони ж його виборці – не поймуть якщо оштрафує. А тут щей Дорох член адмін комісії, цікаво як будуть викручуватися.… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Розпочинати треба з перевірки роботи комунальних служб ,які найбільші порушники, а не на простих людей накидатися, головне палку не перегнути, як кажуть без фанатизму, провести серед людей розяснювальну роботу, що від дотриння благоустрою буде краще цим же людям. Якщо ж неправильно підійдуть до рехформи, то як завжди вона активно і хаотично розпочнеться внаслідок влада настроіть проти себе людей, а коли зрозуміе це, то спусте патрулювання на тормоза. Люди звикли так як ім удобно і сприймають це як належне, ніхто ж не займався питанням культури благоустрою це в дитинстві у школі треба прививати, звісно якщо влада проявить нерозумну показушну,активність, то зі… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Відповідаю особо одареному главексперту, який не завжди здатний мислити більш глибоко, а мислить поверхнево чіпляючись до другорядних деталей, по перше цих громадських інспекторів люди будуть сприймати, як працівників влади, завдяки своему стереотипному мисленню, а от навряд чи інспектори зможуть іх переконати що вони не влада, хоча реально вони все ж наділенні тіею владою певними владними повноваженнями, з поліціею будуть ходити, а де хто може подумати що прислужники копів до яких традиційно довіри мало у народі, по друге у влади досить широкий простір для впливу на цих інспекторів, без влади у них досить малий обсяг повноважень http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0220-07 по третє треба досить… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник

Віталію аргумент Ваш абсолютно нікчемний бо нездатні його обгрунтувати, так зіграю з вами у піддавки, як кіт з мишею ви ближче до теми, ви ж з нею працювали, але нездатні миттєво реагувати на несподівані нестандартні питання як я! хоча практично не в темі. А стосовно главесперта виглядаете ви слабовато на 3 з мінусом але інших немае ось тому і глав. А от інспектори будуть ближче до теми відчують на собі людський гнів і небланодарність, а дехто кому не пощастить навіть може зуби авторитетовських псів, яких спистять з цепів за командою фас.

Денис Житник
Денис Житник

Хороша міна при погані грі явно не прикрашае главекспета

Анонім
Можна погодитися з тим фактом, що влада просто не може завжди тормозити і брати на себе негатив. Комунальні служби хай ЖКГ перевіряє вних хоть повноваження є на те. Як можна штрафанути тих кому виліляються кошти міського бюджету на благоустрій міста. То получається благоустрій поганий, що треба їм штрафи давати. Тоді навіщо їм гроші платити. Можна же і безкоштовно як колись, посадовці ради закачали рукави і давай місто драїти. Як же краще?! Може ці інспектори прокуратуру лупануть за смітники чи саму поліцію а… Я представляю і те що коли нардепа місцевоно, що у Київ їздить тоде лупануть. Щож тоді буде, гвалт.… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник

А Ви уявіть більш ймовірний розвиток подій коли прийдуть до авторитета, а він псів натравить на інспекторів. Ну ладно може до такого не дойде головне авторитетів обійти.

Денис Житник
Денис Житник

Не ми будем обходити, а це саме ваші інспектори, не особисто ваші, а громадські ви теж громадський щей керуете ними.

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz