В ХМІЛЬНИКУ ЗАПРОВАДЯТЬ ВІДКРИТІ ЗУСТРІЧІ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

Переглядів:1 082

Як повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника, щовівторка  з 10.00 – 11.00 год. міський голова Хмільника Сергій Редчик запрошує хмільничан на відкриті зустрічі.

«Міський голова очікує всіх, хто готовий до спільного обговорення найважливіших питань розвитку громади, відчуває своє право бути поінформованим, впливати на ухвалення рішень, є відповідальним представником територіальної громади» – зазначається в матеріалі.

Члени територіальної громади можуть поставити запитання міському голові безпосередньо під час зустрічі або попередньо надіславши запитання на електронну адресу:  miskrada_hm@ukr.net  із поміткою «ПРО СПРАВИ МІСТА».

 

Leave a Reply

103 Коментарі до "В ХМІЛЬНИКУ ЗАПРОВАДЯТЬ ВІДКРИТІ ЗУСТРІЧІ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ"

Анонім
Цікава ідея, але як не жаль завжди є одне но. Воно полягає у тому, що головний керятор міста виділяє лише одну нещасну годину в тиждень для спілкування з населенням. Я розумію, що незавжди прийде громада, але якщо прийде чоловік з 20, то що ж він буде робити. Декілька чоловік вислухає, а решту нафіг?! Щож він робить кожний день? Да, в нього ще в понеділок є прийом громадян і той півдня. Навіщо це робити я не розумію. Він же кожний день їздить вулицями міста, ніби обїзд міста проводить і прицьому палить казьоний бензин, оскільки волга жере дайбоже. При обїзді міста йому,… Читати більше »
Анонім

І на які такі рішення він може вплинути. Він мабуть царьок мелкий забувся про те, що сесія скаже він виконає. А нарахунок ВЕТО, яке він може накласти на рішення, то ще трошки то громада накладе на нього ВЕТО разом з депутатами.

Анонім

А ЗУ про визначення управителів будинків (не памятаю точну назву) ще не виконали. Оце то вони мочать. А може тут все простіше. Відтягують час щоб ЖЕК не ліквідували. Але вже давно пора його ліквідувати. Але знаєте, напевно я злукавив, в них просто клепки нехватає. Вони ще його осінню оприлюднили і вже вийшли терміни його прийняття. І що ж тепер? Приймуть ЗУ що завтра такої контори як ЖЕК більше немає і Хмільник всрався. Так само і сміття, що коли впиндюрять штраф. А ось фінансування громадських організацій, то взагалі прикол. Совбез же такий умний, то вчому проблема?!

Денис Житник
Денис Житник
Редчик нарешті зрозумів, що треба втіллювати не тільки власне бачення управління містом, а і враховувати думку людей. До нього у місті це ніхто не робив, тому що це досить ризикований крок для самоі влади, тому що це може збудити у людей завищенні очікування, а от навряд чи це було б виконано, що звісно обернеться проти влади. Так серед людей тай напевно і серед посадовців і депутатів ще досить низький рівень політичноі і правовоі культури, а тут щей влада хоче від них щось почути і звісно у людей список нереалізованих побажаннь. От і попереднім владам таке в голову не приходило, а… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Раніше при попередніх владах попередні мери більш-меньш контролювали депутатський корпус, обіцянками кулуарними домовленостями інколи тиском, звісно так не мае бути у демократичній державі, але тоді все було набагато спокійніше ніхто нічого не робив, а зараз реформи і дороги будуються. Депутатів і взагалі виконавчий апарат контролюють авторитети, але вони напевно рідко кажуть ім що конкретно робити, ім по барабану інтереси авторитетів захищені, ось і робить кожен те що хоче, головне авторитетам не суперечити. Авторитети не хотять брати на себе роль тіньового координатора влади і навіть не хотять вникати в це.Саме тому депутати думають, що розумні і перекроюють на свій лад документи… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Ой, Гриць, дивися – депутатики, Дивись, гризуться гир-гир-гир. Вони там всі, як рідні братики, Ой, дуже люблю я той цирк. А он, дивися, наш прем’єр Покинув рідний інтер’єр, Дивися, скочив із арени за бар’єр. Не треба, Ганю, грать комедію, Прем’єра, Ганю, не чіпай. Він ще піде в енциклопедію Як в громадянськую Чапай. Його тут кинули у гру, Заткать фінансову діру, А Скорик каже, шо то штучки ЦРУ. Ой, Гриць, дивися на Пінзеника, То просто чудо із чудес. Дивись, ковтають, як вареника, Он, в чародія в шлунку щез. А він так гарно говорив, Так гарно голову дурив, Я його люблю, хай… Читати більше »
Анонім

Да Денисе. Ви як завжди бла-бла-бла. Трішки потрібно свої думи конкретизувати, а то каша. Моя рекомендація, пишіть чітко та скорочено.

Денис Житник
Денис Житник

Ну це ж не так багато як висновок експерта

Денис Житник
Денис Житник

Звісно дочитав і зробив свій висновок який і виклав у коменті після Вашого до попередньоі статті…

Денис Житник
Денис Житник
Віталію не лукавте все ви уважно читаете на сайті ж певна цензура діе, і переважна більшість читачів іх читае, тому що пишу про те що Ви не наважуетеся писати, крім того аналізую все всестороньо, все логічно із взаемозвязками, не так як у ваших еспертних висновках загальні фрази по стратегіі. А стосовно каші люди хто хоче без проблем розберуться, один мій довгий комент більший за переважну більшість ваших статей на форумі, де в основному загальні фрази.Комент придумую і готую швидко може і є граматичні помилки і букви не в попад тому що клавіатура на телефоні маленька, редагуванням не збираюсь займатися це… Читати більше »
Анонім

Слухай, герей комунізма, ти сам себе тролиш. А на погрози Ваші дешеві і пусті ніхто не зверне уваги. Ще напевно не родилася така гниль, що перешкодить цьому ресурсу та діяльності ГО Право. А блокувати Ваші ідіотські коментарі немає смисла. Пишіть тільки пальці не зломай. А на рахунок лайків, то ви їх собі ставите самі бо який ідіот прочитавши Ваш бред ще наважиться його лайкнути. Надіюся, що ти все таки не олень і все зрозумів.

Денис Житник
Денис Житник

Знаеш аноніме а я не бачу особливого сенсу щось писати по дрібницях. Все й так зрозуміло, яка тенденція буде зберігатися до слідуючих місцевих виборів. Якщо буде щось важливе то звісно напишу.
До речі ти аноніме кривобоко критикуеш і недолуго тролиш міську владу та іі документи чіпляючись до дрібниць і при цьому не оріентуешся навіть у деяких найелементарніших питаннях. Наведи своі обгрунтовані аргументи до будь-якого мого коменту, доведи що вони ідіоцькі, але у тебе кишка тонка…

Анонім
Шановний! Може і кривобоко я критикую та по мелочам, але по суті. В мене часу немає романи писати як ви пишете. Я просто бачу і знаю як має бути і сам про це пишу, а не обсуждаю те що розміщено Віталієм на цьому ресурсі. Повірте, люди не дурні складають матеріали на цей форум. А кретикувати існуюче шаленого ума не потрібно. Ваші недолугі спроби щось критикувати чи описувати це просто ідіотизм. Погоджуся на те що бувають і логічні теми, але це один раз в 1000 коментів. На рахунок найелементарніших питаннях за вашими словами в яких я не розбираюся, то повір я… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
До одного місця що ти аноніме по дрібницях по суті критикуеш, тому що 1 багато чого не розуміеш, не зовсім розуміеш, не так розуміеш і не так сприймаеш,чому так читай нижче 2 критукують як правило важливі стратегічні речі,які в першу чергу вирішувати треба, а дрібниці недолугим тролям які нездатні вловити своім світоглядом стратегічну ситуацію, тому й до дрібниць чіпляешся і то не в тему 3 жодноі конкретноі пропозиціі у твоіх коментах немае, бо нездатний іі родити. 4 фори нікому дати не можеш, не розбираешся навіть у елементрних речах (твоя фраза що мер мае все знати і вміти, ось віталій пояснив… Читати більше »
Анонім
Да Денисе розсмішив ти мене. Ну що ж давай по пунктах: 1. Я розумію трошки більше ніж ти. Доводити нічого не збираюся. Ти не та людина що я щось маю доводити. 2. Якщо я пишу комент який не стосується матеріалу, то це пояснити просто, а такого матеріалу не існує про що я пишу, а люди мають знати все. Не тільки те що Дорох розмістив. 3. Я ще раз говорю тобі, я не пишу пропозиції. Я пишу про те що не так. А м/р хай робить Редчику пропозиції. Вони за це гроші отримують.4, Дійсно мер має знати усе. А наш не… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник
Браво маестро аноніму його понесло словесним поносом (це вже не каша,нісенітниці абсолютні), а значить заділо, тому що недолугість свою починаш усвідомлювати, а так хотів казатися важним человечтком, тому з емоціями та накалом пристрастей, уявляю від гніву почервонів, аж кричиш задихаючись, без логічних взаемозвязків та конкретики 1 не мені доводь, а людям, не доводеш своіх пустих слів люди за дурнка тебе матимуть, сказане публічно перед людьми на форумі треба доводити інакше в іх очах будеш балаболом, у людей які читають твоі шизофантазіі да і взагалі будь що від будь кого думка складаеться, а той хто звиздить безконкретики і не в тему… Читати більше »
Анонім

Пишу тобі українською мовою). Мені абсолютно байдуже, що ти там пишеш. Заповни, що я на хворих людей не злюсь). А тобі писав з посмішкою. І я продовжу тебе тикати носом залежно від необхідності. Лягай спати не пали мозок свій і не засирай форум своєю дурньою.

Денис Житник
Денис Житник

Анонім страждае всезнанием, намагаеться доводити що щось там знае, і думае що мер мае знати все, задай йому питання… перевір. Я тебе жорстко тикнув носом у свое гімно. Залишаю за собою суверенне право безкомпромісно критикувати кожен твій комент, поки не счезнеш з форуму троль…

Анонім

Не тикнув мене, а сам ти захлебнувся в ньому. Ось і змушений свій обкаканий мундір відчищати. А право є в тебе, лише на здачу аналізів. Удачі.

Денис Житник
Денис Житник

Так от онанію скільки не говори, а сериш усе одно до гори у позі буквою зю (перевернута раком) і оце твое рідке гімно тобі у рота чвиркае, а ковбасоподібні кавалки вилізають по траекторіі знака питаня, тобі на голову, тому й можеш відповіді знайти…

Денис Житник
Денис Житник

Тільки не правильні відповіді а дурні,а правильні не знайдеш поки обісраним гімном будеш

Денис Житник
Денис Житник
На продовження мого попереднього коменту додам, що на відміну від тебе ананіме, який злорадствуе над дрібними проколами міськрадівців, я у своіх коментах перш за все не критикую, а діеву і реальну конкретику пропоную.Навіть всезнаючих Дорох подякував мені всестороній аналіз матеріалу (що стосуеться стратегіі, яку навіть за участі цього главексперта, навряд чи якісно розроблять до 2020 року). До речі чергова конкретна пропозиція, от коли громадські інспектори благоустрою вулиці будуть патрулювати разом з працівниками міськради, можна спробувати соціологічні опитування по місту провести, (щоб почути, що люди хотять, якщо люди не йдуть до вас, ідіть до них від хати до хати, треба ж… Читати більше »
Анонім
Я ще раз повторяю, я пишу про те що є. Потімаєш Денис, як буква закону пише, м/р так і зробить нічого більше і це стосується стратегії також. Навіщо їм рвати пяту точку собі і вислуховувати негативи громади. А на рахунок того, що Дорох там щось видалив тобто ваший черговий шедевр, то мені абсолютно наплювати про, що ти там писав. Я до людей, які рахують себе ну занадто вумними, а це не так, но ніяких обід не тримаю. Пиши собі на здоровя і улибайся. А в навчаннях твоїх я не потребуюсь. Якщо навчання будуть потрібні, а я знаю що ні, я… Читати більше »
Денис Житник
Денис Житник

Аноніме я тебе не збирався вчити, а тільки виховати одним сеансом, щоб не тролив, уважно читай. А от дрібязковий ти, а не я тому що ти по мелочах документи влади тролив. Я тобі не палка в чужих руках, я сам собою керую, на відміну від декого, які піддаються на вплив усіляких маніпуляторів. Стосовно висновку експертів то скажу що його туди завантажили щоб люди з знайомилися і думки своі висловлювали, а ти навіть і на це не здатний…

Анонім

І прочитай уважно. Дорох не дякує, а вибачається що не дочитав ваш комент. А прочитавши його до уваги мабуть нічого не взяв.

Денис Житник
Денис Житник

Аноніме почитай уважно дякуе не за комент у під ціею статею, а під статею про стратегію

Анонім

Я уважно читаю все. В ці статті ще був 4 комент і не Дороха, а “ЛЕСЯ” який висловив свою думку. Жаль но цензура форуму не дозволила йому існувати далі. А Дорох Вам так і не відповів.

Денис Житник
Денис Житник

Дорох відповів на мій перший комент, а його другий був, а на мій слідуючий після дороха він не відповів, напевно не було чим. А лось той хворий до уваги не береться

Денис Житник
Денис Житник

Читай статтю про стратегію, там підтвердження, а стосовно цінить не цінить мені байдуже, я з ним можу погоджуватися чи не погоджуватися і якщо він не правий, то критикувати. До речі я единий хто здатний його серьозно і аргумевано криткувати, що вже не раз демонстрував на цьому форумі…

Анонім

А Ви ще хотіли їх дочитата ці коменти докінця. Треба читати початок та кінець. А середина коментів потрібно залишати, тому що просто набір слів. Доречі читав статтю щераз про громадських інспекторів з благоустрою.Там правила затверджені ще у 2009 році і щож тепер. ЗУ про благоустрій напевно змінився а правила?. Це ж напевно теж регуляторний акт який має відстежувати м/р?. До чого я веду, а до того що інспектори з благоустро в своїй діяльності будуть ними користуватися?! І як тепер їм діяти в деяких питаннях тай самому виконкому?

Анонім

Це дуже добре бо я вже подумав що буде так https://m.youtube.com/watch?v=HNlgxLyMrgA . Як у відео все добре починається, а далі знов на полу, а ГО Право як ті ведучі сміються з м/р.

Анонім

Погоджуюся. Доречі читав на сайті міста, що мер вже точно громаду буде приймати вже з 9 січня. Надобноб цей хід такий підтвердити якимось розпорядженням. А то якось не офіційно трошки. Доречі на сайті міста у розділі вакансій каша, в розділі комслужб міста, де водоканал. Посади у відділах та управліннях нада відкоригуватм. Тай самі комісії депутатів. Разом з цим потрібно зняти з контролю розпорядження які виконані, а то щось не правдива деяка інформація. Тай про життя громади нічого немає. Лише бюджетна сфера і на ній світ закінчився. Це конечно мелочі, але все таки надо подправіть.

Анонім

Да, дійсно коментувати не потрібно хто там і що. То цей Плахотнюк був як технічний адміністратор сайту. Я зрозумів. І щиро вам відкрию таємницю, я його згадав по лиці коли він на Грушка “сварився” за булькання. Матеріал шедевр був конечно. А хто щас адміністратор сайта міста чи нікого не має?

Анонім

Я надіюся, що ти зрозумів все написане мною. Написав тут тому, що не хочу тебе запутати у цих коментах. Хтось почитає, то прозріє від тебе і цих коментів. Давай Денисе перевати всю цю кашу яку ти розливаєш по усіх матеріалах ще раз. Разом з цим почитай як не вловитися на гачок ще раз. Можеш писати ще щось, але знай цей форум як і бумага витримає все, а також і тебе.

Денис Житник
Денис Житник

Ось анонім зрозумів що тролити це погано , і другим буде…

Анонім

Да тебе бачу добряче зацепило. Слабак)))))

Денис Житник
Денис Житник

Це все не так онанію хробак

Анонім

Пане Віталію. Прийміть вибачення, що порушив правила цього форуму. Це немало попасти на загал, але Денис ну аж як це хотів. З цього моменту буду писати по суті викладеного матеріалу з дописуванням про подальші фейли м/р.

Денис Житник
Денис Житник

Ну от те що під останіми статтями коментував і пропонував про це і запитайте

Денис Житник
Денис Житник

Як влада бачить розвиток міста, конкретні шляхи залучення інвестицій у туристичну інфраструктуру, чи думае влада соціологічні маркетнгові дослідження проводити серед жителів і відпочиваючих про те що вони хотять у хмільнику, треба бізнесу допомогти потреби населення побачити, створити умови для цього?

Денис Житник
Денис Житник

Чи розглядае влада можливість побудови смітєпереробного заводу

Анонім

Для нашого міста заводів з переробки сміття не потрібно. Населення замале і він не рентабельний буде. І клімат забруднений буде. А ось сміттєпереробну чи сортувальну лінію саме враз нада.

Денис Житник
Денис Житник

Віталію а ви співставляли стратегіі міста та туризму та пропозиціі до них, щоб суперечностей не було.Пріорітет тут за стратегіею міста над туристичною, можливо іх обьеднати, адже туризм може стати на майбутне головною галузю яка найбільший дохід буде давати…

Анонім

В цьому місті найбільший дохід буде від підприємців та санаторно-курортних закладів. Місто Хмільник курорт державного значення і це лише назва. Хмільник-це торгівельне місто. Подивися скільки є закладів торгівлі. А те що Віталій з своєю командою намагається зробити Хмільник туристичним містом це чудово. Тільки жаль що для туристів покищо буде не цікаво немає на що дивитися. Ось і стратегію розвитку правильно розробити нада. Ось цим він і займається.

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz