В ХМІЛЬНИКУ ЗРОБИЛИ ЩЕ ОДИН КРОК ДО ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ

Переглядів:982

Хмільник приєднався до пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі. Відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради було створено комітет з питань відчуження комунального майна через електронну торгову систему Prozorro.Продажі.

Тепер все комунальне майно, яке мають намір відчужити (тобто продати), продаватимуть виключно через електронний аукціон з використанням системи Prozorro.Продажі.

Більше того – вже було проведено один аукціон, під час якого продали вбудоване приміщення в будинку, по вулиці 1-го Травня, 54.

Початкова ціна приміщення була 467 637 грн, а після проведення аукціону його переможець купив приміщення за 514 500 грн, тобто майже на 50 000 грн. більше, ніж пропонувалося спочатку.

Кому цікаво, як відбуваються аукціони з продажу комунального майна, повідомляємо, що незабаром мають відбутися ще 2 аукціони з продажу комунального майна, а саме:

Leave a Reply

26 Коментарі до "В ХМІЛЬНИКУ ЗРОБИЛИ ЩЕ ОДИН КРОК ДО ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ"

Денис Житник
Денис Житник
Панове стосовно пропозиціі продажу кінотеатру дружба у документах не вказано що приміщення після обвалу. Згідно цивільного кодексу продавець мае повідомити покупця про недоліки товару, а якщо приховае то це може мати негативні правові наслідки для продавця, якщо недоліки суттєві то договір може бути визнано недійсним, а міськрада повина повернути грощі отримавши назад будівлю. В любому випадку про недоліки мае бути вказано у договорі, незважаючи на те що всі у місті знають про обвал кінотеатру це необхідне для того щоб убезпечити від закидів покупця що його не попередили. Не варто приховувати справжній стан будівлі, щоб не було різноманітних непорозумінь. З інформаціі… Читати більше »
Анонім

Наврядчи в перечислених документах є щось про аварійність будівлі Дружба . Але все таки мали б бути. Принаймі їхній акт обстеження за підписом головного архітектора та представника ДАБК точно має бути.

Анонім
Дивно виходить з продажом комунального майна. Котельня по вул. Муравського 254.0 тис.грн. (заокруглив). Така будівля з великою земділянкою віддається за безцінь. Да сума за яку продадуть може збільшитися бо це аукціон. А ось початкова замала. Хорошо оцінку зробили і конкурсна комісія м/р по відбору організацій, які мають намір зробити оцінку хорошо працює!!!))). Прикла: по вул. Таращанська продали коммайно за 60.0 тис грн якщо не помиляюся, але це вроді в 2012 році. А сьогодні вже 2018 рік і долар 27. Такаж сама ситуація з кінотеатром Дружба початкова сума якщо я не помиляюся 6 600.0 тис грн (заокруглив). Мінімальна ставка 1 %.… Читати більше »
Анонім
Да дійсно коммайно продають вже давно. Громада за його продаж нічого не знала, я вже не говорю за суми і хто купив. Вже продані майже всі котельні, що залишилися від теплоенергетичної компанії. А що буде, якщо законотворцям щось бахне в голову і індивідуального опалення не буде. Що ж потом влада буде робити. Котельні продали і що?! Громада за продаж ні слухом ні духом. Хто буде крайній? А ось сьогодні це добре, що громада буде знати все. Тема тепер кінотеатру. В Хмільнику молоді не має чим займатися. Да я забув, кабаків куча. Просто сила силенна. Є спортивна та музична школа, кудо,… Читати більше »
Анонім

Умови продажу кінотеатру: подальше використання об’єкта під комерційний, культурно-розважальний
комплекс. І що там буде тепер спробуйте здогадатися самі. А це кабак (зручне місце), лотереї якісь))), приміщення під оренду, а може сучасний кінотеатр, а може чергова контора для розвода людей та ще багато іншого. Спробуй здогадатися))).

Анонім

Погоджуюся, але кроме доходу власнику та міському бюджету хмільниччанам, що буде з цього (я не про гроші). Не потрібно забувати, що коммайно територіальної громади міста Хмільника, яким розпоряджається влада. То варто напевно почути думку громади, що там має бути. Чи я не правий?! А так прозоро продажі це дуже добре для громади.

Анонім
Це не факт, що кінотеатр не розвалять, як піцерію і побудують нове приміщення і думку жителів ніхто не спитає. Це звичайно було б чудово, нова споруда (окраса)! Громада депутатами передає смішно аж до болю))). Ви ж знаєте, що депутати діють в своїх інтересах і навіщо це писати. І що ж тепер продадуть кінотеатр через прозоро продажі і все буде правильно тепер? Через прозоро продажі продати це вірно, але потрібно чітко визначити умови, що там має бути. Містом влада керую чи …й собачий. Ще мені смішно те, що Ви адекватна людина пишете про те, що громада депутатами передає…))))) Віталій я бачу,… Читати більше »
Анонім
Це навіть добре, що Ви осознали, що не літаєте і у вас дійсно здоровий глузд є. Вам просто так вигідно щас, що все має бути добре і Ви пишете як буква закону каже. Розумієте, просто так не може бути в Хмільнику як ви пишете. Да сто пудов, що у самій раді рішили продати і продають. Майже кожний депутат діє у своїх інтересах, а де можна тикнути владу то і в інтересах жителів. Від імені жителів (обранців) легше же. Так вони собі пристосувалися. Ви ще б сказали, про те що депутати своїм обранцям про прозоро розповідають. І тут крапка. Черговий раз… Читати більше »
Анонім

Віталій, думку свою може висловлювати кожна людина. А дрімуча чи далека вона від чогось це інше питання. Принаймі моя думка має все таки право на існування і висвітлення. Чи може Ви не погоджуєтеся і те що я пишу абсурд повний?

Анонім

Я представляю як зараз житник строче черговий шедевр свій в якому описує те, що сам сенсей права Віталій сміється з мене більше ніж з нього))).

Повідомити мене про:
avatar
Сортувати:   Старіші | Свіжіші | Найбільша кількість голосів
wpDiscuz